Affärslokal i Bueu, MONTERO RIOS, uthyres
Referensnummer: 2103
1200€/månad (-33%)
Pris: 800€/månad
- Boarea 280 m²
Detaljer
- Typ av fastighet: Affärslokal
- Typ av transaktion: Uthyres
- Provins: Pontevedra
- Stad: Bueu
- Område: MONTERO RIOS
- Boarea: 280 m²
- Energideklaration (consumo):
- Energideklaration (emisiones):
Övrigt
- Våning: Botten våning
- Renoverad: Ja
Mera information
Vänligen fyll i detta formulär om ni önskar mer information, om ni har kommentarer eller föreslag till oss.
Your can also call:
986320448
MeraEnergideklaration
Energideklaration: TA TA