Commerciële Ruimte in Bueu, MONTERO RIOS, te koop
Referentie: LOC1501
€60.000 (-8%)
Prijs: €55.000
- Bruikbare oppervlakte 82 m²
Details
- Type onroerend goed: Commerciële Ruimte
- Type operatie: Te koop
- Provincie: Pontevedra
- Plaats: Bueu
- Zone: MONTERO RIOS
- Bruikbare oppervlakte: 82 m²
- Bouwjaar onroerend goed: Tweedehands
- Energie-certificering (consumo):
- Energie-certificering (emisiones):
Extra's
- Buitenkant: Ja
Meer informatie
Vul dit formulier in als u andere informatie wil, vragen of voorstellen heeft. Neemt u a.u.b. contact met ons op als u twijfels heeft.
De gedeelten aangegeven met een * zijn voor ons onmisbare informatie.
U kunt ook bellen:
986320448
meerEnergie-certificering